Hallitus

Hallitukseen kuuluu puheenjohtajan lisäksi 10 jäsentä. Taloudenhoitaja ei kuulu hallitukseen, mutta hänellä on oikeus ja hänen toivotaan osallistuvan kokouksiin.

Aune-Inkeri Keijonen, puh.joht.
Liperi
045-1111065
aune-inkeri.keijonen@pp.inet.fi

Pirjo Hyvärinen, varapuh.joht.
Joensuu
050-3317271
pirjo.hyvarinen@luukku.com

Martta Karttunen, sihteeri
Joensuu 050-3514842
karttunen.martta@kolumbus.fi

Untamo Hakulinen
Joensuu
050-5394711
untamo.hakulinen@luukku.com

Leila Immonen
Joensuu 050-3203469
immonen.leila@gmail.com

Pirkko Kolehmainen
Joensuu
050-3793091

Pertti Mustajärvi
Joensuu 050-3230086
pertti.mustajarvi@luukku.com

Eino Punkki
040-0752987
eino.punkki@gmail.com

Toini Riissanen
0400-517427

Seppo Toropainen
0400-652004

Liisa Turtiainen
Tohmajärvi
040-7219568
liisa.turti@gmail.com

Raili Mastola, taloudenhoitaja
Joensuu
050-5241948
raili@mastola.fi